一次過睇晒招募緊嘅市集名稱、地點、報名表!(更新日期:2023年02月06日)
詳情
跟朋友分享!

 市集文藝週末市集@T.O.P

市集文藝週末市集@T.O.P
~ 廣告空間:請支持香港手作街之營運 ~

所有資料以主辦單位之最後公佈為準。


市集日期   (按"G"字加到 Google Calendar)
2021-10-02 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-10-03 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-10-09 (Sat) 13:00 - 20:00
展開 
 
2021-10-10 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-10-16 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-10-17 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-10-23 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-10-24 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-10-30 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-10-31 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-11-06 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-11-07 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-11-13 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-11-14 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-11-20 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-11-21 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-11-27 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-11-28 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-12-04 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-12-05 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-12-11 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-12-12 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-12-18 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-12-19 (Sun) 13:00 - 20:00
 
2021-12-23 (Thu) 13:00 - 20:00
 
2021-12-24 (Fri) 13:00 - 20:00
 
2021-12-25 (Sat) 13:00 - 20:00
 
2021-12-26 (Sun) 13:00 - 20:00
收合 
 

Instagram 開啟連結

Facebook 開啟連結


報名表 已完結或未有提供


地址 T.O.P This is Our Place 3/F 購物走廊 旺角彌敦道 700 號 港鐵旺角站 B4 出口

開啟 Google Map:
路線
地圖