快啲嚟加入手作街嘅香港手作品牌目錄,截止日期為2024年02月25日。
詳情

 HomeSquare – 新春市集

仲有2個月左右就要同兔年🐰講拜拜,迎接龍年🐲嘅來臨啦! 新一年當然要迎合傳統,送舊迎新,辦年貨賀新歲!😙 嚟沙田HomeSquare提早行番個大運吧!!🧧

今年「HomeSquare新春市集」都會分為🟠中庭市集及🟢週末市集兩部份。有興趣嘅檔主歡迎申請參加!😆

I. 週末市集
📅活動日期:
A) 20 - 21 JAN 2024 (Sat - Sun)
B) 27 - 28 JAN 2024 (Sat - Sun)
C) 3 - 4 FEB 2024 (Sat - Sun)
⏱營業時間:
中午12點至下午8點
📍活動地點:
沙田HomeSquare L2 及 L3

II. 中庭市集
📅活動日期:
A) 18 - 29 JAN 2024
B) 30 JAN - 9 FEB 2024
C) 18 JAN – 9 FEB 2024
⏱營業時間:
上午11點至下午8點
📍活動地點:
沙田HomeSquare L1 中庭

所有資料以主辦單位之最後公布為準。


市集日期   (按"G"字加到 Google Calendar)
2024-01-18 (Thu) 11:00 - 2024-01-29 (Mon) 20:00
 
2024-01-20 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-01-21 (Sun) 12:00 - 20:00
展開 
 
2024-01-27 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-01-28 (Sun) 12:00 - 20:00
 
2024-01-30 (Tue) 11:00 - 2024-02-09 (Fri) 20:00
 
2024-02-03 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-02-04 (Sun) 12:00 - 20:00
收合 
 

Instagram 開啟連結

Facebook 開啟連結


市集夾檔資訊: 可夾檔,請於報名表註明
  尋找市集夾檔 Partner

報名表 已完結或未有提供

📌 查看所有招募中的香港市集


地址 沙田HomeSquare L2 及 L3, 沙田HomeSquare L1 中庭

開啟 Google Map:
路線
地圖