一次過睇晒招募緊嘅市集名稱、地點、報名表!(更新日期:2024年05月17日)
詳情

 Mira Place x LOCOLOCO - Gifts for Her 文創市集

嚟緊4-5月份,母親節又就快到,LOCOLOCO將會返到美麗華廣場舉辦「Gifts for Her 文創市集」!🎉 現正招募一眾特色手作及設計品牌前來參與!

如有適合做主題既作品,記得報名時提交資料畀主辦單位呀!

所有資料以主辦單位之最後公布為準。


市集日期   (按"G"字加到 Google Calendar)
2024-04-27 (Sat) 12:00 - 2024-04-28 (Sun) 20:00
 
2024-05-01 (Wed) 12:00 - 2024-05-03 (Fri) 20:00
 
2024-05-04 (Sat) 12:00 - 2024-05-05 (Sun) 20:00
展開 
 
2024-05-10 (Fri) 12:00 - 2024-05-12 (Sun) 20:00
 
2024-05-13 (Mon) 12:00 - 2024-05-15 (Wed) 20:00
收合 
 

Instagram 開啟連結

Facebook 開啟連結


報名表 已完結或未有提供

📌 查看所有招募中的香港市集


地址 尖沙咀美麗華廣場B1中庭

開啟 Google Map:
路線
地圖