一次過睇晒招募緊嘅市集名稱、地點、報名表!(更新日期:2024年05月17日)
詳情

 【白紙市集 x 朗豪坊 - 紙紙的烘焙日記】

*烘焙相關品牌優先考慮*🧁🍪🍩

白紙市集聯乘朗豪坊的首個烘焙主題市集!
小編最鍾意就係食靚靚嘅烘焙點心💛
每次食完都有滿滿嘅幸福感(//●⁰౪⁰●)//
今次市集有白紙兔兔「紙紙」變身為可愛烘焙師👩🏻‍🍳
帶大家週末到朗豪坊邊食邊玩邊行街~

所有資料以主辦單位之最後公布為準。


市集日期   (按"G"字加到 Google Calendar)
2024-06-01 (Sat) 12:00 - 2024-06-02 (Sun) 21:00
 
2024-06-08 (Sat) 12:00 - 2024-06-09 (Sun) 21:00
 
2024-06-15 (Sat) 12:00 - 2024-06-16 (Sun) 21:00
展開 
 
2024-06-22 (Sat) 12:00 - 2024-06-23 (Sun) 21:00
 
2024-06-29 (Sat) 12:00 - 2024-07-01 (Mon) 21:00
收合 
 

Instagram 開啟連結

Facebook 開啟連結


報名表 開啟連結

截止日期 (未有標明)

📌 查看所有招募中的香港市集


地址 旺角朗豪坊 L9 - L12長廊

開啟 Google Map:
路線
地圖