新增 4 個市集招募! (更新日期:2024年07月12日)
詳情

 [EXD Event] 尖沙咀 The One L1市集 (加場)

[EXD Event] 尖沙咀 The One L1市集 (加場)
~ 廣告空間:請支持香港手作街之營運 ~

主辦單位:EXD Event


活動簡介:

☀️炎炎夏日不妨涼住冷氣行市集☀️
今次我哋安排咗SUMMER MARKET送俾你👏🏻
由7月15號開始至到9月22號,超過40位展商參與,當中包括潮流服飾、飲品、食品、裝飾、擺設、手作、護膚、香水、香薰等等等等,等埋你哋嘆住冷氣行街街,呢個夏天預埋你 🛒 🛍️ 到時見!!

所有資料以主辦單位之最後公布為準。


市集日期   (按"G"字加到 Google Calendar)
2024-07-15 (Mon) 12:00 - 2024-07-21 (Sun) 20:00
 
2024-07-22 (Mon) 12:00 - 2024-07-28 (Sun) 20:00
 
2024-07-29 (Mon) 12:00 - 2024-08-04 (Sun) 20:00
展開 
 
2024-08-05 (Mon) 12:00 - 2024-08-11 (Sun) 20:00
 
2024-08-12 (Mon) 12:00 - 2024-08-18 (Sun) 20:00
 
2024-08-19 (Mon) 12:00 - 2024-08-25 (Sun) 20:00
 
2024-08-26 (Mon) 12:00 - 2024-09-01 (Sun) 20:00
 
2024-09-02 (Mon) 12:00 - 2024-09-08 (Sun) 20:00
 
2024-09-09 (Mon) 12:00 - 2024-09-15 (Sun) 20:00
 
2024-09-16 (Mon) 12:00 - 2024-09-22 (Sun) 20:00
收合 
 

Instagram 開啟連結

Facebook 開啟連結


市集夾檔資訊: 可夾檔,請於報名表註明
  尋找市集夾檔 Partner

報名表 開啟連結

截止日期 額滿即止

📌 查看所有招募中的香港市集


地址 尖沙咀The One L1 走廊

開啟 Google Map:
路線
地圖