快啲嚟加入手作街嘅香港手作品牌目錄,截止日期為2024年02月25日。
詳情

 Market Fairish X Mr.Q Panda 一齊鬆鬆休閒市集@iSQUARE

勞動節是年度全球性的節日,目的是為了慶祝勞動階級對社會和經濟所做的貢獻!要點慶祝咁辛苦勞動嘅我哋?當然係嚟市集鬆鬆啦!Market Fairish 將聯同本地插畫家 Janet Cheung 將萌Q小熊貓帶到 iSQUARE, 舉辦以放鬆休閑為主題嘅市集!

重點活動:
■休閑市集
■減壓產品銷售攤位
■萌Q小熊貓紀念品

所有資料以主辦單位之最後公布為準。


市集日期   (按"G"字加到 Google Calendar)
2024-04-13 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-04-14 (Sun) 12:00 - 20:00
 
2024-04-20 (Sat) 12:00 - 20:00
展開 
 
2024-04-21 (Sun) 12:00 - 20:00
 
2024-04-27 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-04-28 (Sun) 12:00 - 20:00
 
2024-05-04 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-05-05 (Sun) 12:00 - 20:00
 
2024-05-11 (Sat) 12:00 - 20:00
 
2024-05-12 (Sun) 12:00 - 20:00
收合 
 

Instagram 開啟連結

Facebook 開啟連結


市集夾檔資訊: 可夾檔,請於報名表註明
  尋找市集夾檔 Partner

報名表 開啟連結

截止日期 (未有標明)

📌 查看所有招募中的香港市集


地址 iSQUARE 國際廣場, 3樓(尖沙咀彌敦道63號)

開啟 Google Map:
路線
地圖